سوالات متداول

مشکلات خود را با ما در میان بگذارید

شرکت سامانه کیفیت تدبیر، افتخار دارد در کنار شما و با شما بسوی تعالی و موفقیت، پرواز نماید. ما یاد نمی دهیم، ما پرواز شما را پرواز می دهیم. یک بار با هما همراه شوید، فقط یکبار. اطمینان داریم که ما را بعنوان همراه همیشگی خود انتخاب خواهید کرد.
آیا همه شرکت ها می توانند نسبت به اخذ استاندارد ISO 9001. ISO 14001. ISO 45001 & HSE اقدام نمایند؟
استانداردهاییی که اشاره شد، در حقیقیت مدل های نوین مدیریت جهت رسیدن به حد معینی از کیفیت، ایمنی، زیست محیطی و سلامتی نیروی انسانی و ایمنی کسب و کارهاست. همه کسب و کارها ، کوچک و بزرگ می توانند نسبت به پیاده سازی سیستمهای یادشده اقدام نمایند و گواهینامه بین المللی از موسسات معتبر جهانی را دریافت دارند
چگونه می توانم نسبت به پیاده سازی سیستمهای نوین مدیریت اقدام نمایم و گواهینامه معتبر جهانی دریافت کنم؟
شما با انتخاب مشاور ذیصلاح ( مثل شرکت سامانه کیفیت تدبیر ارومیه، نسبت به طراحی ، آموزش و پیاده سازی سیستم مدیریت مورد نظر اقدام و حداقل در مدت 6 ماه موفق به اجرای الزامات سیستم مذکور و متعاقبا انجام ممیزی شخص ثالث، موفق به اخذ گواهینامه جهانی مربوطه میشوید.
سیستم های مدیریت نوین مثلا ISO 9001 چه فوایدی برای سازمان من دارد؟
هر سیستم مدیریتی در واقع یک ابزار مدیریتی است که سازمان با استفاده از آن سعی در ایجاد فضای کاملا مشارکتی در جهت ارتقاء بهره وری نیروی کار و سرمایه ، اقدام عملی مینماید. سازمانهای پایدار یعنی سازمانهایی که با عرضه محصول و خدمات مناسب، همواره در صدد اخذ رضایت مشتریان خود و وفاداری آنان ، می باشند. چنین سازمان ها علاوه بر داشتن مدیران ذیصلاح باید از ابزارهای شناخته شده ای که در سازمان های موفق از آن ها استفاده میشود، بهره مند باشند و از مزایای آن استفاده کنند.

همکاری اثربخش

در مسیر موفقیت کسب و کار شما، نقش شرکای ما از اهمیت زیادی برخوردار است. ما به طور جدی مشارکت می کنیم، بنابراین از طریق همکاری و اتحاد بین طرفین ، شما به نتایج بسیار شگفت انگیزی نایل می شوید. کارشناسان ما در یک تعامل سازنده با مجموعه سازمان شما، ضمن آموزش کاملا کاربردی، سازمان شما را به سمت و سوی تعالی سوق می دهیم.
شرکت من چگونه می تواند از مشکلات خود ، از منظر یک مشاور خوب، مطلع باشد؟
شما با عقد قرارداد با شرکت سامانه کیفیت تدبیر، می توانید از کارشناسان ورزیده علاوه بر شناخت عارضه سازمان خود، از برنامه های بهبودی که دریافت خواهید کرد، در مدت زمان معین نسبت به رفع عدم انطبق های سازمان خود اقدام عملی نمائید. تعامل مدیران و کارشناسان سازمان شما با متخصصین شرکت سامانه کیفیت تدبیر، آثار گرانبهایی برای کسب و کار شما خواهد داشت و آ« را در دنیای واقعی تجربه خواهید کرد.